Nasze doświadczenie to ponad 13 lat pracy z osobami aktywnymi, sportowcami, ponad 10 lat prowadzenia kursów oraz szkoleń.

W naszym zespole znajdują się wykładowcy akademiccy, trenerzy kadr narodowych, zawodowi sportowcy, a przede wszystkim pasjonaci, którzy z zamiłowania do sportu i aktywnego trybu życia stworzyli swój sposób na życie.

Image

Bodyshaping Academy to motywacja, determinacja, SUKCES!

Czy chciałbyś skorzystać z możliwości otrzymania słów motywacji a być może również kilku rad od kilku osób którym udało się odnieść sukces jaki już niedługo stanie się Twoim udziałem. W naszej pracy staramy się przede wszystkim przekazać zasadę, w myśl której świadczoną usługę należy postrzegać jako przyczynę, a wynagrodzenie uznać za skutek działań. Wyjaśniamy w niej również, że wysokość zapłaty jest proporcjonalna do efektywności świadczonych usług.

Nasza praca byłaby niekompletna bez kilku rad z ust ludzi, którzy wydźwignęli się z nizin i osiągnęli wymarzone, godne pozazdroszczenia sylwetki.
 
Najistotniejsza ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb każdej osoby. Trenując w naszej akademii nie jesteś klientem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się integralną częścią naszej społeczności , w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Bodyshaping Academy to przede wszystkim praca według najnowocześniejszych trendów oraz metod treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

Zapytaj nas o ofertę dla siebie

Wybierz najodpowiedniejsze szkolenia w celu rozwinięcia swoich kwalifikacji

0
godzin treningów personalnych
0
wyszkolonych instuktorów
0
godzin poprowadzonych szkoleń
0
zadowolonych klientów
logo-start.png