TRENING PLEYOMETRYCZNY

W PRAKTYCE

„Pleyometria trening w praktyce” to szkolenie łączące ze sobą najistotniejsze informacje teoretyczne i ich praktyczne zastosowanie. Informacje przekazane na szkoleniu pozwolą jego uczestnikom poznać najważniejsze założenia dotyczące playometrii w dzisiejszych czasach błędnie wykorzystywaną przez wielu trenerów i instruktorów.

Nauczymy cię jak w prawidłowy sposób zaadaptować ciało do treningu skocznościowe by nie doprowadzać do urazów i kontuzji. Pokażemy jak wykonać ćwiczenia w prawidłowy sposób by nie doprowadzać do ucieczek energii i tym samym zmniejszania ich efektywności. Pokażemy jak w prawidłowy sposób progresować ćwiczenia od najprostszych do najbardziej złożonych. Wszystkie informacje zostaną przedstawione od ogółu do szczegółu co sprawi, że każdy z uczestników posiądzie bogaty pakiet wiedzy praktycznej niezbędnej podczas pracy z klientem.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest zarówno dla osób początkujących, pasjonatów sportu, trenerów, fizjoterapeutów, wieloletnich praktyków oraz wszystkich osób chętnych zdobyć podstawową wiedzę w temacie planowania treningu siły i mocy.

Co zyskujesz?

8 godzinne szkolenie

8 godzinne szkolenie

8 godzinne szkolenie, dzięki któremu nauczysz się jak efektywnie zaplanować odpowiedni trening siły i mocy dla osób z którymi pracujesz. Zdobędziesz odpowiednie narzędzia dzięki, którym łatwo zanalizujesz potrzeby swoich klientów.
Wsparcie

Wsparcie

Po zakończonym szkoleniu pozostajemy w kontakcie i zawsze możesz zadawać nam pytania na które chętnie odpowiemy
Certyfkat

Certyfkat

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat uczestnictwa potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności

Poznaj naszych specjalistów prowadzących szkolenie

Cena: 490 zł

Czas trwania kursu:
8h dydaktycznych

Opłata za kurs obejmuje koszt szkolenia, karnet na siłownie na czas trwania szkolenia, materiały szkoleniowe oraz koszulke BS Academy

Zapisz się

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w kursie trenera personalnego Centrum Szkoleniowego BODYSHAPING ACADEMY proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: bsacademy.pl@gmail.com 
lub kontakt telefoniczny: +48 505 083 114

logo-start.png

Please publish modules in offcanvas position.