Najbliższe szkolenie

KURS TRENERA PERSONALNEGO KATOWICE

Image

Bodyshaping Academy to motywacja, determinacja, SUKCES!

Czy chciałbyś skorzystać z możliwości otrzymania słów motywacji a być może również kilku rad od kilku osób którym udało się odnieść sukces jaki już niedługo stanie się Twoim udziałem. W naszej pracy staramy się przede wszystkim przekazać zasadę, w myśl której świadczoną usługę należy postrzegać jako przyczynę, a wynagrodzenie uznać za skutek działań. Wyjaśniamy w niej również, że wysokość zapłaty jest proporcjonalna do efektywności świadczonych usług.

Nasza praca byłaby niekompletna bez kilku rad z ust ludzi, którzy wydźwignęli się z nizin i osiągnęli wymarzone, godne pozazdroszczenia sylwetki.
 
Najistotniejsza ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb każdej osoby. Trenując w naszej akademii nie jesteś klientem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się integralną częścią naszej społeczności , w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Bodyshaping Academy to przede wszystkim praca według najnowocześniejszych trendów oraz metod treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

Zapytaj nas o ofertę

Wybierz najodpowiedniejsze szkolenia w celu rozwinięcia swoich kwalifikacji

0
zrealizowanych szkoleń
0
wyszkolonych specjalistów
0
godzin wykładów i ćwiczeń
0
wydanych certyfikatów

Losowe zdjęcia ze szkoleń

Współpracujemy z najlepszymi

Współpracując z najlepszymi uczysz się więcej

PZSW
Armwrestling
Skate Federacja
Legia Łyżwy
Athletics Lab
PWSZ Nysa
Rainbow
CityFit
Ahoj
logo-start.png